Provozovatel si vyhrazuje právo na uzavření areálu v souvislosti s pořádáním sportovních a společenských akcí.

LETNÍ TURNAJ ERPETU by ACTIVE O2

letni turnaj_erpetu_by_active_o2_2018

Rok 2017

Mstětice

Letní turnaj Erpetu by Active O2 odstartoval na golfovém hřišti Mstětice. V kategorii 0 - 12 zvítězil Petr Panáček, kat. 12,1 - 24 vyhrál Petr Panáček jun. a v kat. 24,1 - 36 se radovala Kyzlinková Dana. Celkovým vítězem se stal Jozef Chovanec (74). Děkujeme hráčům za přízeň a již se těšíme na další turnaj v Pyšelích.

Rok 2017

Mstětice

První Letní turnaj Erpetu by Active O2 v roce 2017 se odehrál nově na hřiště v Mstěticích. V kategorii 0 - 12 zvítězil Adam Culek, kat. 12,1 - 24 vyhrál Tomáš Bílek, v kat. 24,1 - 36 se radovala Hana Pohunková a kat. 37 - 54 ovládl Jan Hanzlík. Celkovým vítězem se stal Petr Panáček (77). Děkujeme hráčům za přízeň a již se těšíme na další turnaj v Pyšelích.

Fotogalerii naleznete zde.

Rok 2016

Loreta Golf Pyšely

Druhý Letní turnaj Erpetu by Active O2 se odehrál na hřiště Lorety Pyšely. V kategorii 0 - 12 zvítězil Luboš Bílek, kat. 12,1 - 24 vyhrál Xuan Long Le, v kat. 24,1 - 36 se radovala Karolína Hájková a kat. 37 - 54 ovládla Milada Rohlenová. Celkovým vítězem se stal Luboš Bílek (70). Děkujeme hráčům za přízeň a již se těšíme na další společné golfové chvíle.

Rok 2016

Golf Mladá Boleslav

Odehrál se první Letní turnaj Erpetu by Active O2, zavítali jsme na hřiště v Mladé Boleslavi. V kategorii 0 - 12 zvítězil Bedřich Bort, kat. 12,1 - 24 vyhrál Petr Panáček, v kat. 24,1 - 36 se radovala Dagmar Hachlová a kat. 37 - 54 ovládla Milada Rohlenová. Celkovým vítězem se stal Bedřich Bort (77). Děkujeme hráčům za přízeň a již se těšíme na další společné golfové chvíle.

Další turnaj se odehraje na hřišti Loreta Pyšely, ve středu 10. 8. Přihlásit se můžete na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo na tel.: 724 511 548.

Rok 2015

Loreta Pyšely

V úterý 11. 8. se odehrál třetí Letní turnaj Erpetu na hřišti Loreta Pyšely. V kategorii 0 - 12 zvítězil Martin Šustr, který zároveň vyhrál vloženou soutěž na jamce č. 8 nearest to pin, krásnou ranou míček umístil 105 cm od jamky, kat. 12,1 - 24 vyhrála Simona Eliášová, v kat. 24,1 - 36 se radovala Jana Mejdrechová a kat. 37 - 54 ovládl Ondřej Palička. Celkovým vítězem se stal Petr Šavrda (76) a mohl vylosovat držitele Zimní golfové karty, svůj švih bude v Erpetu ladit Petr Altman. Děkujeme hráčům za přízeň a již se těšíme na další společné golfové chvíle.

Hrál se druhý Letní turnaj Erpetu, tentokrát jsme zavítali na hřiště v Mladé Boleslavi. V kategorii 0 - 12 zvítězil Roman Fejt, kat. 12,1 - 24 vyhrála Kateřina Tichá, v kat. 24,1 - 36 se radoval nejmladší hráč Matouš Zach a kat. 37 - 54 ovládl Ondřej Palička. Vloženou soutěž nearest to pin, již podruhé, vyhrál Miroslav Nosky, který na jamce č. 12 umístil míček 265 cm od vlajky. Celkovým vítězem se stal Roman Fejt (79) a mohl vylosovat držitele Letní karty k bazénu do Erpetu, slunečné dny v Erpetu si bude užívat Lenka Kalinová. Děkujeme hráčům za přízeň a již se těšíme na další společné golfové chvíle.

Další turnaj se odehraje na hřišti Loreta Pyšely, v úterý 11. 8. Přihlásit se můžete na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo na tel.: 724 511 548.

Prague City Golf

Odehrál se Letní turnaj Erpetu na Zbraslavi. Počasí bylo spíše aprílové a dokázali bychom si představit slunečnější den. Golfisté, kteří se nezalekli, si dobrou náladu zkazit nenechali a zůstala jim též na vyhlášení v Erpet Golf Centru. V kategorii 0 - 12 zvítězil Miroslav Nosky, kat. 12,1 - 24 vyhrál Libor Vašek, v kat. 24,1 - 36 se radovala Lenka Kalinová a kat. 37 - 54 ovládl Roman Čadek. Vloženou soutěž nearest to pin "trefil" Miroslav Nosky, který na jamce č. 18 umístil míček 347 cm od vlajky. Celkovým vítězem se stal Jakub Adamčík (79) a mohl vylosovat držitele Letní karty k bazénu do Erpetu, šťastlivcem se stal Saod Hawaz. Děkujeme hráčům za přízeň a již se těšíme na další společné golfové chvíle.

Fotogalerii naleznete zde.

Rok 2014

Golfový turnaj Erpetu se zabijačkovou hostinou

Turnaj hostilo hřiště Líšnice, kde jsme připravili zabijačkovou snídani, jak se patří. Chléb se škvarkovou pomazánkou, domácí povidlové buchty a samozřejmě, na zahřátí, šťopička slivovičky nebo hruškovice. Hráči odehráli 9 jamek a poté zamířili k nám do areálu, kde je vítala cimbálová kapela. Na terase již řezníci připravovali pravou domácí zabijačkovou hostinu, ovárek, jitrnice, jelítka, tlačenka s cibulí, prdelačka, sladké koláče... Děkujeme za krásný turnaj a těšíme se na další hezkou hru. Fotografie si prohlédněte zde.

Fotogalerii z turnaje odehraného 24. 6. na Prague City Golf naleznete zde.

Fotogalerii z turnaje odehraného 13. 8. na Loretě Pyšely naleznete zde.

Přihlásit se můžete na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo na tel.: 724 511 548.